:::: MENU ::::

NETWORK & AĞ SİSTEMLERİ

NETWORK & AĞ SİSTEMLERİ

slide_02

MODULER SOLUTIONS

Modüler Switchler küçük kurumsal/kampüs alanlarda servis sağlayıcı ve bulut veri merkezleri kadar her şeyi destekleyen çok yönlü bir cihazdır.

- Terabit sınıf performans
– Yüksek kullanılabilirlik
– Basit, ölçeklenebilir ve akıllı geçiş  ürünleri
– Üretim akış formları
– Her ihtiyaca uygun geliştirilebilir performans

 

 •  S-Series® and K-Series®
  s_ser

  S-Series
  Çok yönlü bir aile terabit sınıf modüler geçiş yönlendiricileri veri merkezleri için kullanılabilir

  K-Series

  Premium özellikleri için kurumsal /kampüs içindüşük maliyetli, modülleri ile çoğalıp/azalan bir cihaz

 

 • BlackDiamond® Series
  bd_ser
  BlackDiamond X 8

  Sanal ortam ve Orta Ölçüde Veri Merkezleri için kullanılan switch türüdür.

  BlackDiamond 8000
  BlackDiamond 8000 de IP (VoIP), video, radyo ve veri trafiği ayarlamak için büyük çaplı şirketlerin kullandığı profesyonel switch türüdür.

 

STACKABLE SOLUTIONS
Sunduğumuz Switchler Yakınlaştırılmış ağ hizmeti , Hızlı Veri Aktarımı, Esneklik, Network hat hızı performansını olağanüstü kalite  kullananır.  tasarlanmış ve Power over Ethernet (POE) gelişmiş protokoller üzerinde geliştirilmiştir.

 

  • Summit® Series
   SUMM
   Zirve X 770
   Bulutu ve kurumsal veri merkezlerinde 10 Gigabit Ethernet etkin sunucu ve gelişmekte olan 40 Gigabit Ethernet etkin sunucuları desteklemek için tasarlanmış 40 GbE amaca uygun yapılmış raf üst geçiş cihazlar

   Zirve X 670
   10GbE yüksek yoğunluklu, hızlı veri aktarımı, çok yönlü ve düşük maliyetli 10 Gigabit Ethernet üst Switch

   Zirve X 480

   Yüksek oranda ölçeklenebilir , çok yönlü Gigabit ve 10 Gigabit Ethernet uygulama performansını optimize etmek için geliştirilen switch

   Zirve X 460
   Olağanüstü port yoğunluğu ve yüksek performanslı yığınlama özelliği bulunan kurumsal veri merkezlerinde, yönlendirme sistemi  ölçeklenebilir, yönetilebilir Switch.

   Zirve X 440
   Akıllı ve Düşük Maliyetli Profesyonel Yönetilebilir Switch 

 

 • Stackable® Series
  stack
  7100 serisi
  Yüksek bant genişliği üst raf ve kenar uygulamaları için optimize edilmiş yüksek yoğunluklu ve yüksek performanslı 1 & 10 Gigabit Ethernet Switch 


  C-serisi
  Edge son derece özelleştirilebilir ve yüksek performans Switch ile gelişmiş yönlendirme yazılımlı Switch


  B serisi
  Bugünün rekabetçi fiyat noktasında kuruluş taleplerini karşılamak üzere tasarlanmış bir Switch


  A-serisi
  Biraz  düşük maliyetli ve henüz geliştirme aşamasında olan, Hızlı Ethernet Switch

 

STANDALONE SOLUTIONS
Bir Çok Yönde Düzenlenebilir. Bağlantı arası aralığı sağlamakta ve platformlar arasında geçiş yapabilen sistemlerdir. Bir nevi yönlendiricidir.
STANNSTAN2

 

SSA (S-serisi bağımsız)
Son derece akıllı yönlendirme yapabilien S serisinden  gelişmiş AD DS işlevselliğini veri merkezi veya kampüslerde  kenar uygulamalar için kullanılabiliyor. tek başına bir çok üniteye güç akışı sağlayabilir. . Düşük Maliyetli stackable Switchin bir kasa modüler aparat  ile G-serisini birleştiren küçük boyutlu ve çok yönlü bu çözüm odağı da mevcut. herhangi bir küçük işletmede güç ve veri dağıtımını karşılar.D-seri A Fansız, 12-port masa üstü edge/çalışma Switchi. Gigabit Ethernet ve isteğe bağlı dinamik güçlnedirme desteği ile tüm kurumlara hitap eden yüksek performanslı cihaz.

Zirve X 430
Şubeler, kurumsal, küçük ve orta ölçekli işletmeler için bağlantılı  temel ağ edge/erişim sağlayan uygun maliyetli Gigabit Ethernet Serisi Bir – iki slot modüler gelişim için kullanılabilir. Endüstriyel ortamlar için dış gövdesi sertleştirilmiştir. Fiziksel olarak zorlu ortamları için uygundur.

800 serisi
Ölçeklenebilirlik sağlamak, Hızlı Ethernet ve Gigabit Ethernet ler için port yoğunluğunu azaltan düşük maliyetli, çok yönlü geliştirilebilir Switch.